| andtreeaandreutza a întrebat:

Ce limba straina va place(engleza, franceza, italian)happy?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Englezaa sigur big grin

| morena a răspuns:

Italiana! pentru ca aia o stiu!laughing

| ILied a răspuns:

Engleza. Dar de ce ai pus intrebarea la sanatate?

| IbanezFender a răspuns:

Mie personal imi place limba engleza pentru ca o inteleg spre deosebire de franceza si italiana limba engleza este pestre tot in muzica difuzata la radio in filme etc si de acea cred ca multi tineri din zilele noastre reusesc sa invete engleza in timp fara sa studieze prea mult eu personal ma descurc cu limba engleza si nu am studiat prea mult si cred ca am ajuns sa o sa o inteleg cu ajutorul filmelor subtitrate plus curiozitatea de a intelege

| MyWorld a răspuns:

English - este cea mai tare limba
-este singura limba internationala
-is intensiv engleza happy

| ZeDe a răspuns:

Engleza, am facut meditatii 8 ani si...ma pricep bine mai ales ca ma joc si jocuri in engleza (mafia 2 gta iv cod)

| PeAcE a răspuns:

Englezabig grin

| Alinu7 a răspuns:

Engleza :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Englishhappy

| ???????????? a răspuns:

Engleza. E materia mea preferata de la scoala

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Engleza si japoneza love struck

| goodfriend a răspuns:

Engleza. Se vorbeste aproximativ in toate tarile!