| AvalohAlyn a întrebat:

Ati luat vreodata vitamine? Sau folositi vitamine? V-au ajutat? Ce marca ati luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Eu iau de multa vreme vitamina B12, este foarte buna, ma ajuta sa am un sistem imunitar mai bun, ma ajuta sa imi calmez problemele cu nervii, ajuta la anemie, da pofta de mancare, etc... Din câte am inteles, vitamina B12 este una din cele mai bune vitamine pentru corpul uman, ţi-aş recomanda cu incredere happy

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Depinde ce fel de vitamine, si pentru ce. Eu am luat mai de mult niste vitamine pentru intarirea imunitatii, si pot sa spun ca m-au ajutat destul de mult. Marca nu o mai stiu.