| Rama89 a întrebat:

Ce sampoane sunt eficiente impotriva caderii parului si a parului gras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Incearca gama Revalid:sampon, balsam si tratament pentru caderea parului.

2 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Otetul.laughing
nu e sampon dar e cel mai bunsmug
pui 6 lingurite de otet in 1 litru de apa in apa de clatire si sa vezi ca n; o sa mai ai problema.

| ZuZuAleX a răspuns:

Incearca dupa ce faci baie sa te dai cu ulei de masline pe par stai 2 min si apoi e clatesti :* asta pentru par gras