| adi1995 a întrebat:

Ce medicament bun sa iau pentru raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu lua după ureche că riști să agravezi și mai cheltuiești și banii!
Mergi la un consult de rutină și medicul spune ce să iei pentru a te vindeca corect fără recidive.
Sănătate.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fervex, contine Paracetamol, Vitamina C, Efedrina care desfunda nasul.Se beau 3 plicuri pe zi, dizolvate in ceai cald.

| mymed a răspuns:

Modafen sau Fervex

| 334499 a răspuns:

Coldrex

| Andrux a răspuns:

Fervex...inainte sa adormi...Si pastile nu stiu exact.Intreaba la farmacie de ceva ff bun!

| teaaa a răspuns:

Nurofen si strepsils in 2 zile esti ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Theraflu. Dupa 3 pliculete, am fost aproapte sanatoasahappy>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oxicilina. eu am loat si m.am facut bai fft calde. si ceaiuri la greu laughing