| anonim_4396 a întrebat:

Ce medicamente se recomanda pentru spasme la torace, la inima?
Cand incord bratul stang simt spasme la inima, cateodata imi pocane ca muschii din brate (daca cunoasteti senzatia). Simt ceva pornind de la inima pana la bratul stang... cam de 1 saptamana a aparut problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ia o pastila de Nospa.
Se gaseste liber si este intocmai impotriva spasmelor.

| MadalinG99 a răspuns:

Incearca o vizita la medicul de familie, poti face chiar si un EKG. Nu pot sa stii niciodata ce se ascunde in spatele unei banale dureri.