| Annnonimm a întrebat:

Buna simt uneori cum imi pulseaza(zbat) muschii ca o inimioara, de durut nu ma doare din contra am senzatia ca si cum ar misca ceva sub piele.Sunt contractii, spasme musculare?
Calciul ma poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tocmai asta este si cauza. Lipsa de calciu.

| Madalin01 a răspuns:

laughing) Simti asta des? eu o simt uneori doar la mana stanga si sincer nu am dat importanta, mi se intampla foarte rar. nu te preocupa cu asta zic