| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu trebuie sa mananc si ce trebuie ca sa pot slabi la coapse si solduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Cel mai bine este sa faci sport.Eu iti recomand sa intrii pe youtube si sa cauti "Pilates". Poti face aceste exercitii si acasa si sigur vor da rezultate.
De asemenea, poti incerca sa cauti pe google sfaturi despre o nutritie adecvata, de exemplu sa nu combini painea cu cartofii sau cascavalul cu carnea.

| Adry05 a răspuns:

Renunta la dulciuri, prajeli, fast food, alimente procesate, patiserie, paine alba.
Fa-i mult sport.
PEntru picioare :
https://www.youtube.com/watch?v=580j8OJQYBI
Solduri, abdomen:
https://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs
De asemenea exercitiile cardio ajuta mult in general.
Succes si sanatate!