| cenumesapunaici a întrebat:

Ce părere aveți de batoanele Q-form? Sunt bune de ceva? Au prea mult zahăr?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

N-au gust bun laughing și nu am impresia că m-au ajutat cu ceva sad

| Holy2010 a răspuns:

O veritabila bomba calorica cu gust execrabil si ingrediente ieftine si proaste.
Citeste articolul sa te lamuresti
http://jurnalul.ro/......-2857.html

| DAnc3 a răspuns:

Au un gust execrabil, mai bine iei suplimente si gata.