| sebby56 a întrebat:

Salut,ce parere aveti de batoanele Milk&Egg de la Redis,sunt bune de ceva? Daca da, cand ar trebui sa le iau? Momentan le iau de cateva zile seara inainte de culcare.

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut!

Batoanele sunt bune, contin 15g proteina pe baton daca nu ma insel si sunt pline de calorii. Depinde ce scop ai, daca vrei sa pui masa musculara, da sunt bune, dar nu e de-ajuns. Trebuie sa ai in calcul alimentatia pe parcursul zilei, care sa fie la randul ei bogata in calorii. Poti sa le mananci oricand, nu conteaza deloc.

| sebby56 explică (pentru AfroBelgianu):

Ok,multumesc.Da,vreau sa pun masa musculara, si inca o intrebare.ce parere ai de Isostar High Protein? Il iau dupa antrenament.

| AfroBelgianu a răspuns (pentru sebby56):

Salut!

Nu știu prea multe despre el, dar dacă e proteină din zer, o poți lua după antrenament sau oricând pe timpul zilei, contează să ai nutrienții în sânge pe parcursul zilei.