| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de produsul Neuro Optimizer de la Secom pentru atenție și concentrare și pentru creier in general? Mi l-a dat fostul doctor în trecut dar mi-e frica sa il iau sa nu interacționeze cu medicația psihiatrica(Prozac, Rispolept)
În schimb am auzit ca e un produs ce a dat multe rezultate bune dar tot parcă mi-e frica..Doctorul actual nu e de acord cu suplimentele iar doctorul fost a zis că e bun, sa îl iau.Nici nu știu ce să mai cred.A incercat cineva produsul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| UnuPentruAltu a răspuns:

Face bine la creier țuica obținută din găinaț.