| AvalohAlyn a întrebat:

Neuro Optimizer? Pareri? Efecte bune? Riscuri? Reactii adverse? Mi l-a recomandat doctorul mai de mult pentru creier, concentrare, atentie (deci functiile cognitive) dar mi-a fost frica sa il iau fiindca eu iau si medicatie psihotropa.Mi-e frica sa nu interactioneze si sa imi faca rau.Voi ati luat? E bun? E sigur? Pareri? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Este doar un supliment, nu face minuni. Tot alimentatia si sportul sunt baza.

1 răspuns:
| VasileDumitrescu a răspuns:

Neuro Optimizer ajuta dar intr-o foarte mica masura!
Iti las un link cu topul suplimentelor de memorie, atentie, etc.
https://nootropiceromania.com/......e-in-2020/