| Byb2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre alevia concetrare si memorie ajuta? Pentru cei ca au mai luat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ajută, dar nu îți bagă lecția cu tolcerul de la Heidelberg, cu pâlnia în cap. Tot tu trebuie să fii aceea care face efortul de a învăța.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Orice medicament folosit la stimularea memoriei in tinerete duce la slabirea memoriei la batranete.

| Shaniu a răspuns:

Salut, am folosit Alevia timp de 5 luni in care nu am vazut prea mari diferente dar dupa am trecut pe lecitina si diferenta a fost semnificativa

| Byb2001 explică (pentru Shaniu):

Ok multumesc, deocamdata iau alevia iar dupa ce termin lecitina