| Manticora a întrebat:

Ce parere aveti despre meal prep? Mai ales care contine carne. Care e diferenta ca iti congelezi puiul gatit si il mananci dupa atatea zile sau cumperi direct mancare congelata din supermarket? Suna scarbos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Meal prep e un concept pentru oamenii care nu au timp sa gateasca zi de zi si vor totusi mancare pregatita de ei. ca nu ai timp de gatit zi de zi faci concesii.