| Anonima0000000000 a întrebat:

Ce parere aveti despre carnea congelata?
De ce trebuie sa fie congelata?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Provocare...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Ce nemernici ...chiar aici? laughing

Sa fie pastrata mai mult timp?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi s-a mai spus blushingbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu de ce ai pus intrebarea la hobbies/pets? laughing. E un hobbie al tau sa congelezi carnea?

| Mira_Nikita_1996 a răspuns:

Daca nu ar fi congelata s-ar strica si bacterrile ar trai foarte bine in ea daca e congelata bacteriile incgheata si mor in plus se pastreaza mai mult timp.De si nu prea sunt de acord sa iei carne de la magazin impachetata congelata la fabrica adauga multe chimicale in ea sa fie mai grasi si mai buna dar oricum Sper ca te-am ajutat. Funda?