| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tigara electronica cu gust de cafea? Este buna, mai putin nociva si este tare sau slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iiPuffy a răspuns:

Iacc

| NamTeen a răspuns:

Nu fumez, dar o prietena de-a mea mi-a spus ca faci mult mai repede cancer de la tigarea electronica decat cealalta, acum nu stiu cum o fi, in orice caz mai bine nu fumezi happy

| Pho3nics a răspuns:

Tigara electronica nu este buna deloc... ea te ajuta sa fumezi din ce in ce mai putin pana reusesti sa te lasi... dar in orice caz este mai sanatoasa decat tigara obisnuita si este mai slabawinking

| Gabyzu_Gaby_2000 a răspuns:

Nu stiu nu am incercat-o dar taria tigarii electronice este oferita de concentratia de nicotina din lichid nu de aroma.
Si mai terminatio cu cct ca de la tigara electronica faci ma repede cancer e doar prostia unora