| anonim_4396 a întrebat:

Ce pastile sa imi iau ca sa ma ajute in cresterea atentiei si concentrarii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Lecitina si cate o cana de ceai gingko bilboa (la intervale de 2-4 zile).

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Tonotil, complex de B-uri

| AvalohAlyn a răspuns:

Stress Management B Complex de la Calivita
Sau Super Soya Lecithin sau TRiple Potency Lecithin tot de la Calivita
Ceva bun mai e si Neuro Optimizer dar si Piracetam
Sanatate!

| Claxon987 a răspuns:

Lecitina

| Morpheu a răspuns:

Eu am luat memoplus și am simțit că au acționat invers, parcă mă concentrez și uit mai multe lucruri de atunci.
Am mai luat Piracetam, care de obicei cică e bun că e nootropic, dar eu n-am simțit mare diferență. Poți încerca totuși, sunt niște pastiluțe ieftine.
Ce recomand într-adevăr, deși sunt mai scumpe și sunt bune, adică eu am simțit că și-au făcut puțin efectul, iar la mine nu prea își fac, e Tonotil.
Ori acum vreau să încerc și Cebrium, care nu știu cum e, dar am auzit doar de bine.

| Bakak a răspuns:

Memo plus