| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa-mi dispara vegeturile? Am slabit mult in ultimele saptamani si azi cand m-am Uitat in oglinda era sa innebunesc crying Sunt plina de vegeturi in partea de jos a coapselor.
Va rog spuneti-mi ceva, orice, creme, tratamente (dar pe care le-ati folosit si stiti ca dau rezultate)! Oare bronzatul si uleiul de masline ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut sport si am scapat de ele. Jogging mai putin dar am sarit coarda mult si acum sar mult. Iti recomand mult cardio ca transpiri mult si ajuta.

3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Dac sunt atat de proaspete iti recomand o crema pe care eu am folosit-o in perioada sarcinilor si am scapat definitiv de ele http://aloeveraforever.ro/......ng-lotion. Daca devin albe, cicatriceale nu te mai ajuta nici o crema si nici nu se estompeaza in timp, eventual daca te ingrasi si pielea se intinde nu se mai vad asa de tare. Asta e riscul cand slabesti prea brusc pielea nu poate sa se retraga asa rapid indiferent cata miscare ai face. Daca te bronzezi se vor vedea si mai tare.

| george_3250 a răspuns:

Asa am patit am avut 75 si am sabit pana la 68 kg si am vegeturi.Stai linistita trec cu timpul.

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna, imi pare rau sa spun asta dar vergeturile nu dispar. nu da bani pe creme sau alte prostii pentru cca nu o sa iti foloseasca. vergeturile nu dispar:*:*:*