| rrrbeto95 a întrebat:

Ce pot sa fac sa imi desfund nasul? picaturi de nas nu pot lua mult timp ca ma irita, iar apa de mare nu are nici un efect la mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Cumparara un aparat pentru aerosoli si sub indrumarea unui medic faci un tratament cu antibiotic.Astfel tratezi local problema si nu-ti afecteaza stomacul! Vara mergi la mare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Smartiscool1 a răspuns:

Fierbe ceai de musetel. Dupa ce l-ai fiert stai deasupra aburului.Trebuie sa-ti pui si un prosop pe cap ceva ca sa nu se duca aburul in alte directii.Nus daca va merge.Depinde cat de infundad e nasul tau. Apropo trebuie sa stai peste 5 min.