| Cortex a întrebat:

Nu stiti vreo metoda prin care pot sa-mi desfund nasul? in afara de picaturi

5 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Pune la nas ceva cu misors ingrozitor si in 2 secunde e defundat

astept o funda daca ti-a fost de folos raspunsul

| яєιяα a răspuns:

Pai. apesi pe o nara.bine ca sa nu mai intre aer.si pe cealalta nara suflii puternic laughing la mine asta merge mereu blushing funda? big grinbatting eyelashes

| Quicky a răspuns:

Miroase otet de bucatarie sau ceva ce contine menta. sper ca te-am ajutat. Fundita?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa calduta cu sare sau masand partile laterale a osului nazal apasand ambele parti odata

| princessmaya a răspuns:

Infuzii cu ceai sau bomboane foarte foarte mentolate