| AnneBre a întrebat:

Ce poti folosi pentru raul de masina? fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina0 a răspuns:

1.O punga de plastic
2.Cand mergi cu masina incearca sa te uiti mereu in fata nu pe lateral pentru ca daca te uiti in fata observi cand vine o curba
3.Metrocopramid este bun iei o pastila sau o jumatate
4.Mai exista un medicament pe care il i-au si eu pentru ca am aceleeasi probleme ca si tine se numeste Coculine...
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?tongue

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Metoclopramid, o pastila. Sau jumatate...depinde cati ani ai.

| anutza a răspuns:

Metrocopramid e foarte bun si eu folosesc

| Adr1aNNN7 a răspuns:

1.Iati o punga
2.Stai cu capu pe geam
3. Uite-te doar in fata
4. Exista niste pastile care nu stiu cum se numesc laughing

Funda? big grin

| LauraaBlack a răspuns:

O lamaie, sau suc de lamaie happy. La mine functioneaza! Bafta Anne, si numai bine kiss! Funda puppy dog eyes? love struck Te rog.

| house07 a răspuns:

O punga.

| justme91 a răspuns:

Trenul.

| Whisper_7948 a răspuns:

Nu te uita pe geam.