| ingerash_6577 a întrebat:

Ce radacina de planta se poate da unui alcoolic ca sa ii provoace voma sau alt ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Despre coada soricelului cred ca vorbesti...dar chestiile naturiste nu prea au efect.
Eu iti recomand Antalcool. Provoaca un dezgust fata de alcool si ulterior si voma, dureri de cap sau stari de inconfort. Singura problema este ca nu se elibereaza fara reteta, insa merita, chiar merita!

| negru30 a răspuns:

Trebuie sa aiba persoana respectiva ambitie pentru a se lasa de alcool - poti sa-i dai orice - ( mai ii faci si rau )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radacina de cucuta.