| ingerash_6577 a întrebat:

Ce radacina de planta se da alcoolicilor pentru a le produce voma? Sau alt ceva ?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sunt medicamente antalcool dar este total interzis sa i le dai alcoolicului fara stirea lui, din cauza ca nu este permisa asocierea lor cu alcoolul.

| harciog a răspuns:

Excremente de cal. Apuci unul in mina si-i storci betivului in gura zeama aia. Daca nu-si vomita si maruntaiele atunci lasa.

| FucktheSystem a răspuns:

Două degete pe gât-Efect garantat.

| FucktheSystem a răspuns:

Eu n-aș face niciodată așa ceva, nu mi-aș băga mie degetele pe gât dar mi-ar plăcea să fac asta altora, doar să nu mă muștehee hee

| Wehrmacht a răspuns:

Baga-i degetu' pe gat pentru ce dracu' sa mai cauti radacina de nu stiu ce planta pentru un alcoolic?