| DianaDidi95 a întrebat:

Ce remediu natural se poate folosi pentru petele maronii de pe fata?
Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Sa iti tamponezi fata cu zeama de lamaie si sunt diverse creme.Am folosit si eu. Daca te intereseaza cea mai buna e Fadeout din farmacie sau una mai ieftina de la gama Me&mom.Vara trebuie sa folosesti o crema protectoare impotriva radiatiilor ca sa opreasca aparitia altora.

3 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

Tu ai fost la un dermatolog? Pentru ca, dupa cum descrii aceasta problema, nu pare a fi de la ficat, ci, mai degraba o ciuperca, sau o problema de pigmentare in ultraviolete. Oricum, te sfatuiesc sa consulti un dermatolog. Nu mai face experimente cu diverse creme, ca nu vor disparea decat cu un tratament potrivit. Mult succes! Funda?

| DianaDidi95 explică:

Multumesc, dar nu e vorba de mine...(nu am petee)tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baluta