| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai am pofta de dulciuri? As vrea sa slabesc 5 kg.Multumesc FUNDA:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mănâncă multe fructe, crude sau sub formă de suc, fă mişcare sau sport dacă ai posibilitate.Baftă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumes de raspunusi...v-as da la amandoi FUNDA dar nu se poatecrying

| pisicutzamik a răspuns:

Mananca fructe, cand ai pofta de ceva dulce

| emilitalia a răspuns:

Uite aici ceva..http://www.cristianmargarit.ro/2010/12/dieta/cum-renunt-la-dulciuri.Sper sa te fi putut ajuta si sa dea rezultate ca sa aud ca ai concurat la top-model.Bafta.

| Maddly a răspuns:

Buna! Am pus o intrebare la fel ca a ta.Am si eu aceeasi probleme.Incearca sa bei apa (de fiecare daca cand ti-e pofta de ceva dulce) si mananca fructe.Si sa stii ca sportul conteaza foarte mult daca vrei sa dai kg jos.
Trebuie sa ai ambitie ca sa slabesti.