| ssgh a întrebat:

Ce sa fac daca mi se umfla testiculul si se dezumfla intruna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Cred ca esti foarte tanar, de aceea iti spun ce spun chinezii: nimic din ce este omenesc nu este rusinos. Iar eu, citez din ce am citit: nimic din ce este medical nu este rusinos. Testiculul este parte componenta a corpului tau, nu l-ai furat.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi de urgenta la un medic UROLOG!
sanatate multa!

| ReddY25 a răspuns:

O vizita la medic

| mi25 a răspuns:

Sa mergi la medic.

| ssgh explică (pentru mi25):

Da, dar imi e prea rusine sa le spun parintilor

| darrio2007 a răspuns (pentru ssgh):

Iti este rusine sa le spui parintilor dar nu iti este rusine sa ne spui aici, unde va sti o mare parte din țară.
Ce gandire ciudata ai! Ca si altii de-altfel. Spune-le si mergi cu unl din ei la medic.

| mi25 a răspuns (pentru ssgh):

Cred ca esti foarte tanar, de aceea iti spun ce spun chinezii: nimic din ce este omenesc nu este rusinos. Iar eu, citez din ce am citit: nimic din ce este medical nu este rusinos. Testiculul este parte componenta a corpului tau, nu l-ai furat.

| iulia0514 a răspuns:

Trebuie să mergi la medic poate fii vorba de hernie inghino- scrotala vorbește cu părinții și mergi la medic e destul de periculoasa hernia