| mmeee79 a întrebat:

Ce sa fac? De mult timp, tot transpir.stiu ca e bine asta, dar nu-mi place ca indiferent de vreme.ca e vara, ca e toamna, ca e primavara, ca e iarna eu transpir!sad... uneori mai si miroase, dar am niste pete oribile si ciudat ca la mana dreapta is leoarca si la stanga numa chiar putin ma patez.Folosesc deodorante, am folosit si cu bila dar nu-s bune, mai bune is din alea cum ii lady speed stick.sad nu stiu ce sa mai fac. m-am dat si cu bicarbonat...pls daca aveti idei. v-as fi recunoscatoare!sad big hug
+ funda.sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o transpirația sărată. Evită consumul de sare și folosește capsule gelatinoase de mentă (le înghiți) care ajută la îndepărtarea mirosului neplăcut al corpului.
Unul care nu pătează este lady speed stick gel.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat daca transpiri si ai pete ai boala desthy stiu mama mea e doctorita