| sasexy a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai simt rau( ma doare capu si imi vine sa vomit). ce sa facccccccccccccc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai in pat, sa bei ciai de planta si sa te infunzi cu paine prajita

4 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Din ce cauza vomiti? daca vomiti fara nici un motiv si te si doare capul iti recomand sa te duci fuguta la medic! happy

| sasexy explică (pentru Brunetica):

Chand am inceput sa jioc handbal mo prins chestile astea

| MCRgurl a răspuns:

CocteilDeCuvinte are dreptate, ia un parasinus si mai stai si la tv, nu-ti face asa rau ca pc-u

| DidiChanx3 a răspuns:

Bea un paracetamol sau un alcogalmin apoi culcate pentru vreo 1:30 2 iar daca nu-ti trece fa o vizita la doctor fundita puppy dog eyes