| Marius0202 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai miros a transpiratie.Am colegi care transpira dar nu miros eu transpir unpic si miros.Fac baie, dau cu deodorant antiperspirant si degeaba.Intele ca e ceva normal sa transpiri si ca te fereste de boli dar de ce uni nu miros si uni da.As vrea raspunsuri cu exemple.Nu ca depinde de alimentatie si atat.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Marius0202 explică (pentru Kaℓi):

Eu vreau sa nu miroase transpirația ca dacă eu nu mai transpir mă pot îmbolnăvi

| tintareco a răspuns:

Rade-te la subbaț...

| Marius0202 explică (pentru tintareco):

Mă rad de destul de multă vreme