| Ushhher a întrebat:

Buna ziua TPU. Ma confrunt cu o problema grava: transpiratul excesiv. Sincer, sunt un pic mai grasut. La 1, 70 am 65 de kg. Dar on clasa avem un copil mult mai gras si nu transpira deloc. Cum eu sunt in clasa 8, trebuie sa port camasi si nu stiu cum sa fac sa nu transpir, va rog TPU, ajutati-ma, am o mare povara, plus ca am si prietena si cand ma vede transpirat, nu mai vrea sa ma vada si am nevoie de mare ajutor. Ce metode stiti de prevenirea transpiratiilor, mentionez folosesc deodorant si antiperspirant dar transpir mai tare, va rog mult ajutati-ma(((

Ma scuzati daca am gresit categoria dar cred ca se incadreaza in aceasta

2 răspunsuri:
| craciungeorge10 a răspuns:

Sunt o gramada de adolescenti care au problema asta,si nu toate antiperspirantele sunt bune, personal singurul care pe mine ma ajuta este rexona men, incearca-l, si daca nu incearaca gillete, astea 2 sunt foarte bune. Succes!

| craciungeorge10 a răspuns:

Sunt o gramada care au problema ta, dintre deodorante cele mai bune sunt gillete si rexona, incearcale!