| 334heaven a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai sughit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Mananca un colt de paine.

| Brizbriz a răspuns:

Unul intra intr-un bar, barmanul scoate un shotgun si trage un foc inspre el, fara sa il nimereasca
tipul multumeste, plateste si pleaca

ce problema avea tipul?

te las sa ghicesti, si aia e si solutia pentru tine

| haileewatson a răspuns:

Bea apa

| Stefan927 a răspuns:

Bea putina apa timp de 9 ori, sunt șanse sa meargă

| denisse1999 a răspuns:

Pune un cubulet de zahar sub limba sau incearca sa te tii de nas cateva secunde