| ChrisNOW a întrebat:

Ce se intampla daca am fumat de vreo 5 ori din tigara electronica, care a avut cartusele acelea expirate?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai luat teapa. nimic mai mult.
sigur nu erau mai toxice decat tigarile reale. asa ca nu vei pati nimic.

| untu a răspuns:

Nu mai fuma deloc nici macar tigarile electronice, tot iei teapa! nasa mea a fumat tigarile electronice si i s-a facut rau si a facut criza la inima! Asa ca ai grija! Bafta si sanatate!

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, insa pe viitor incearca sa nu mai faci asta.