| Arsanu_Raul_1974 a întrebat:

Ce se intampla daca pun suc in tigara electronica? De ex cola?

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Au mai incercat unii si cu "alte" uleiuri, insa nu functioneaza. Ideea este ca tigara electronica ofera o anumita temperatura de care elichidul care nevoie pentru a se vaporiza. Sucul sau eu stiu ce uleiuri au alte temperaturi de vaporizare...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pune si vezi, dupa care ne spui si noua!

| alserban25 a răspuns:

Tigara electronica functioneaza pe baza de baterie. Se poate intampla un scurtcircuit daca pui apa sau suc in cantitati mari. Sunt curios de ce ai vrea sa faci asta