| larybublegumm a întrebat:

Ce se intampla daca am luat 2 pastile carbamazepina si am consumat alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Pana la urma tu ai luat acele pastile sau ruda de care pomeneai in alta intrebare?

| Corina a răspuns:

Doamne, ce se intampla cu lumea de azi? A luat-o razna!

| iEmonel a răspuns:

Nimic. Prea putine pastile si probabil ai luat cu bere, nu?

| clin a răspuns:

Poti sa ai halucinatii, ameteli, varsaturi, tulburari de echilibru, tulburari de memorie, un efect ca cel al etnobotanicelor.

| baal24 a răspuns:

Mars la camera de garda, tampitel.