| NutellaAida a întrebat:

Ce se întâmplă dacă din greșeală mănânci o cireașă cu vierme? am înghițit una din greșeală.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.

4 răspunsuri:
| teajutcumpot a răspuns:

Am citit undeva ca lasă oua după care îți ies viermii pe ochi și prin sfârcuri. Și pe la cot.

| NutellaAida explică (pentru teajutcumpot):

De unde până unde intră în stomac și ies pe ochi sau sfârcuri?
Asta nu are sens...

| teajutcumpot a răspuns (pentru NutellaAida):

Pentru ca este o gluma. happy

| BurteaSebastian a răspuns:

Nimici nu i asa grav.