| LuluRawrr a întrebat:

Daca am inghitit din greseala heliu.:d ce se intampla? scuzati categoria:d

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

NU poti inghiti heliu(poti doar sa-l inspiri caci este un gaz). Probabil te-ai jucat caci intr-adevar este amuzant ceea ce face heliul cu vocea ta.NU cred ca ti se va intampla nimic(o prietena a facut acelasi lucru si traieste) dar pentru siguranta ta nu mai repeta ceea ce ai facut.ok?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai vocea putin diferita un timp scurt.

| PinguinuL a răspuns:

O sa vorbesti ca jerry.
din tom si jerry. smug

| TMI85 a răspuns:

Nu vei pati nimic,te asigur eu, ca am incercat! singurul lucru e ca iti vei face prietenii sa se prapadeasca de ras cand te vor auzi vorbind, pentru ca in momentul cand il inhalezi ai o voce de parca ti-ai prins "bijuteriile" la usalaughing