| Sebimiha a întrebat:

Dacă fumezi țigară cu click se intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arde ca si una fara click.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci plici

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cresti un pic sansele de cancer

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dai click apoi clack și kix.

| Bizon95 a răspuns:

Nu iti mai trebuie mouse, faci click direct din tigara big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| 1231242 a răspuns:

Vei muri din cauza click-ului așa scrie pe net!

| TristanTzara a răspuns:

Da, țigările au gust mentolat laughing
Nu au un negative fata de cele normale.

| Cduncfujndf a răspuns:

Nu