| Available a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti grau de soareci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa nu incerci asa ceva. Sper ca nu ai de gand sa faci un gest extrem.Iti distrugi sanatatea si nu mai esti om niciodata.

| yellowalien a răspuns:

Incepi sa chitzai.
Nu stiu, graul ala e otravit, daca il mananci te imbolnavesti. Vei avea toate simptomele unei intoxicatii: dureri abdominale, diaree, greata, varsaturi, ameteli etc. si va trebui sa ajungi de urgenta la un spital. Asadar nu recomand happy

| SamSon a răspuns:

Te strici la stomac in cel mai rau caz.

| Raamonikaa a răspuns:

Este o otrava! Tu ce crezi ca ti se poate intampla?

| scary7 a răspuns:

Du-te la doctor

| Maryana11 a răspuns:

Nimic:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vezi o pisica o iei la sanatoasa.