| LidiaMarinescu a întrebat:

Ce se intampla daca mi-au aparut niste cosuri pe picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Cosuri vrei sa spui dragutawinking.
Inseamna esti la varsta puberatii si este normal sa ai cosuri plus ca este super cald afara si acest lucru le determina sa apara, da-le si tu cu o crema de cosuri daca ai daca nu iti poti da cu mixtura, spirt, pudra sau orice ai la indemana.
Si mare grija la scris data viitoare!
Te pup, pa pa! kiss

8 răspunsuri:
| oblivion95 a răspuns:

Semn de sus ca tb sa inveti romana

| Latinmoon a răspuns (pentru oblivion95):

laughing

| LidiaMarinescu explică (pentru oblivion95):

Daca te referi la "mi au" doream sa il scriu dezlegat, adica cu liniuta, dar nu am mai puso.Pricepi?

| LidiaMarinescu explică (pentru oblivion95):

Spuneti mai repede, ofer funda happy

| oblivion95 a răspuns (pentru LidiaMarinescu):

Ai scris corect aia; ai gresit la 'cosi'. Ai m-ai facut o greseala: e 'pus-o'. Pricepi?

| oblivion95 a răspuns (pentru oblivion95):

Ia sa vad daca observi greseala mea

| LidiaMarinescu explică (pentru oblivion95):

E pus-a

| oblivion95 a răspuns (pentru LidiaMarinescu):

Nop; e 'pus-o'. greseala mea era 'm-ai' - trebuis 'mai'. incep sa dau lectii de gramatica