| andreeaeml1200 a întrebat:

Mi-au aparut la picior niste bube, fix unde e bata aia de la șosetă. Știe cineva de la ce poate sa fie? Și la chiloti mi s-a mai intampla ceva de genu la fel

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E posibil sa fie iritatie de la elastic.Foloseste o crema calmanta sau ceai de musetele.

| andreeaeml1200 explică (pentru dullcat):

și mă mai mananca cateodata si pe parti asa random al corpului. Dar dupa o zi- doua imi trece. Oare sa fie de la apa rece sau apa fierbinte, cand fac duș?

| dullcat a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Poate fi de la multi factori.

| Anamaria6378282 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Cel mai probabil e din cauza elasticului, poate te strange si de aceea e posibil sa apara aceste bubite

| Marius22222222222 a răspuns:

Prea strâns elasticu

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Sancar!

| Perji a răspuns:

Este elasticul prea strans. Sau sinteticul din sosete si chiloti.