| victor06 a întrebat:

Ce se intimpla daca masturbez in fiecare zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Bună.
Nu o să mai simți nimic în intimitate cu persoana de lângă tine!
Practică un sport, socializează mai mult în viața reală, hrănește-te cât mai sănătos, etc. și uită de masturbare.
Fundawinking?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe viitor rişti să nu mai simţi nimic alături de partenera ta în pat, aşa că lasă-te de sportul acesta, găseşte.ţi altă preocupare.
Te pup!

| DiavoloMarian a răspuns:

Cand ai sa dai de pasarica ai sa "scuipi" in 2 minute