| Radandam a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă am rămas cu maleola mediala umflata? Adică jos acolo la glezna, osul a rămas deplasat după câțiva ani, s-a sudat asa. Doar prin operație îl mai pot da inapoi? când merg repede ma doare în interiorul tălpii și osul acela mare maleola. Dacă as face fizioterapie ce mi ar face mai exact? Cât ar costa o ședință? Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexGogan50 a răspuns:

Ți-Ai sucit piciorul așai? Pai mai bine atunci când ti-ai deplasat-o mergeai la doctor. Acum sa trecem peste ce trebuia sa faci. Mai bine sa consulți un doctor și sa Îți spună. Dar eu ași zice sa mergi la masaj. Eu mi-am rupt piciorul.nu am mai putut calcă după pe el. Am fost la masaj. După 3 minute am ieșit din sala de masaj și am putut calca pe el.