| Radandam a întrebat:

Ce se mai poate face dacă glezna a rămas umflata după 4 ani de la lovitura, osul de la glezna dreapta este mai proeminent fata de cel de la glezna stânga. Ortopedul a zis ca daca ma doare sa fac recuperări și zice ca ortopedul de atunci nu a știut ca trebuia sa îmi pună piciorul în ghips și de aia am rămas cu el mai umflat. Când merg repede ma doare în interiorul la talpa, în gaura aceea. Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mxuppy a răspuns:

Salut, te poti duce la un RMN si acolo o sa vezi daca sunt probleme grave, daca nu, incearca sa vorbesti cu mediul de familie despre aceasta problema deoarece poate sa fie destul de grava mai ales ca nu a fost tratata la timp.