| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca te-a muscat o lacusta mare cat un deget? :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Du-te la doctor : 1. S-ar putea sa nu fie lacusta! 2.S.ar putea sa fi alergic!

7 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

O sa mori omule! Fa-ti ultimile clipe cat mai fericite (Alege tu mana ) laughing)

| Rakanishuu a răspuns (pentru Medema):

Șuși! phbbbbt laughing)

| Medema a răspuns (pentru Rakanishuu):

Mai omule! Daca nu s-a umflat, nu te ustura, n-ai ameteli! Nu ai patit nimic! Lacustele nu musca!

| Rakanishuu a răspuns (pentru Medema):

Intepatura/muscatura nu stiu ce dracu a fost dar ceva a fost. Si ba da, s-a umflat.

| Medema a răspuns (pentru Rakanishuu):

Du-te la doctor : 1. S-ar putea sa nu fie lacusta! 2.S.ar putea sa fi alergic!

| Lexi888 a răspuns:

Eu am prins una cam de 8 cm ai nu m-a muscat.dc tea muscat? daca daca da cu niste apa si săpun si după spirt.ca nu e mare chestie.

| Rakanishuu a răspuns (pentru Lexi888):

Ca ma mancat in c*r sa pun mana pe ea.

| Paradoxul6 a răspuns:

Mai bine itrebi medicul.