| noname2021 a întrebat:

Ce simptome ai daca ai chist la gat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Nai simptome dar o sa ai mancarimi si no sa poti sa te misti cum vrei tu.Ai grija ce miscari faci!

| noname2021 explică (pentru Allexandrascumpika17):

Cum adica sa ma misc?

| Allexandrascumpika17 a răspuns (pentru noname2021):

Cand mergi cand te intorci la asta ma refeream

| noname2021 explică (pentru Allexandrascumpika17):

Aaa,ok mersi

4 răspunsuri:
| noname2021 explică:

Funda,uitai sa mentionez