| AvalohAlyn a întrebat:

Ce supliment e bun pentru energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Memantina. Antagonistii nmda sunt antidepresive cu efecte stimulante si proprietati neuroprotectoare. Se ia la indicația psihiatrului.

| NGheorghe a răspuns:

Degeaba cauți, mai bine ai elimina confuziile si contradicțiile din mintea ta... acolo este irosită multă din energia ta.

| raMLesS a răspuns (pentru NGheorghe):

Aici iti dau dreptate.

| Claxon987 a răspuns:

Centrum sau vitamax. Am luat de amandoua, recomand centrum. Si vitamina d3 ajuta cand simti ca esti tot timpul obosit, dar trebuie verificat ce deficit ai exact sa nu iei mai mult decat e nevoie