| Feyenooord666666 a întrebat:

Ceva supliment natural pentru un surplus de energie stie careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DamarisS91 a răspuns:

Sunt prea multe sa le scriem aici.

Ai grija la ce mananci si poate nu mai ai nevoie de suplimente:
https://www.esanatos.com/......e65351.php
https://www.mediculmeu.com/dieta-nutritie/alegerea-alimentatiei/index.php

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O cafea pe zi happy

| zilog a răspuns:

Faci o limonada cu zeama de la 2 grepfruit si 1 portocala
atat dar nimic mai mult

pe burta putin goala nu plina cu mancare
si bagi doar un sfert de ciocolata nu mai mult
cocolata calitativa SA SCRIE PE EA CA E FACUTA CU UNT CACAUA SII LAPTE PRAF NU CU ZER SI margarina!

Atat dar nimic alt ceva!

si vezi ce putere prinzi mai ales ca nu o sa mai obosesti!

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Nu baga cafea
baga ceai negru dar nu mult ca iti crapa inima mori faci infarct
incearca si tu la inceput doar 20% dintr-un pahar
ca eu si altii eram sa murim prima data cand am baut in viata un pahar intreg
ne-a luat-o inima razna
sangele
aveam frisoane palpitatii convultii si eu si fratele meu si alti prieteni
asa ca ai mare grija ca e periculos cantitatea face otrava
asa ca ia usurel putin vezi ce ti-se intampla

apoi in ziua urmatoare bei putin mai mult
sa nu cumva sa treci si tu prin sperietura prin are am trecut noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafea
Ceai verde/ negru

| Dana2103 a răspuns:

Neuromultivit

| 7PotDouglah a răspuns:

Cătină cu miere.

| SoHappy a răspuns:

Citește despre ceaiul negru