| jonydd a întrebat:

Ce suplimente pentru masa musculara sa iau pentru mai multa energie? am gasit ceva Taurine-pro. si ma gandesc sa iau dar nu stiu daca e bun pentru energie... voi ce ziceti? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| jonydd explică:

Eu mai iau niste pliculete isotonic-R sunt bune dupa parerea mea nu are cofeina dora carbohidrati si ceva vitamine si sunt destul de multumit dar o sa incerc ceva mia tare. big grin

| Narfundo a răspuns:

Taurine o gasesti in eneregizant.Crezi sau nu toate suplimentele astea iti slabesc inima.Asa a facut campionu ala al nostru care tragea prin strainatate de fiare.A luat supra doza si s-a dus sa traga de fiare. a facut stop cardiac.Arata bine omu, nimeni nu se astepta la asa ceva. Daca vrei masa musculara trebuie sa renunti la masturbare.Acolo se gaseste tot ce e necesar pentru muschi. Abstinenta, sportu si mancarea bogata in carne.Gratar.

| ITMonster a răspuns (pentru Narfundo):

Nu doar taurina te ajuta! Eu i-am recomandat niste produse naturale. Se numesc Sponser - Sport & Food! El este sponsor la diferite concursuri de alergare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Narfundo):

Nu toate suplimentele slabesc inima, nici macar toate energizantele. Iar campionul ala al nostru ( Viorel Ristea ) a murit datorita dietei stricte pe care o tinea( ex. 4 zile nu a baut apa DELOC ) fara supravegherea unui medic, o asemenea dieta se tine doar sub observatie medicala, altfel risti sa mori

| ITMonster a răspuns:

Uite aici unele naturale foarte bune! Sunt cele mai bune din Romania:
Energie:

http://www.sponser.ro/products.php?type=energy

Muschi:

http://www.sponser.ro/products.php?type=power

Alegeti de acolo ca sunt multe!