| jonydd a întrebat:

Vreau sa iau niste suplimente pentru masa musculara si as vrea sa stiu ce suplimente sa iau pentru mai multa energie? ca sa am multa energie... altceva nu ma intereseaza ca stiu. 2- am gasti niste pastile se numesc Taurine Pro...,. oare sunt bune pentru energie? mersi

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, sunt bune. Poti sa iei si creatina sau un produs care le contine pe ambele.

Incearca no-explode

| UNcopac a răspuns:

Ingrasare:jumbomass,megamass 4000, gfx8... pentru energie :animal pak No explode, sau storm ( sunt foarte multe combinatii si tot vei auzi de la unu la altu ce sa iei si o sa te dilesti de cap, nu o sa mai intelegi nimic ) cel mai bine e sa iti descoperi singur reteta! dar pentru inceput ce ti-am scris mai sus e OKwinking