| Driabn a întrebat:

Ce tratament, in afara de cremele din comert, ceva mai natural, ar putea sa ma ajute in durerile de spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fizioterapia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti băiat sau fată? Ce varsta ai? Multa sanatate

| Freya1 a răspuns:

Un medic sa vada ce problema ai si dupa iti va spune el ce sa folosesti.
Poti sa iei sindolor până una alta.

| ancaval a răspuns:

Durerile de spate? Și ceva natural? Nici vorbă! Trebuie să mergi la medic, poate primești niște injecții bune, și cu rezultat bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masajul terapeutic dar mai bine mergi la medic

| Justme32 a răspuns:

Puterea ursului sau puterea calului. Le găsești la orice magazin cu produse naturale