| ruben_5138 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa joc mai bine fotval?big grin ma puteti ajuta(am avut mana dreapta rupta)fractura dubla si nu am mai exersat, acum nu mai stiu bine sa joc aveti vreun link care ma ajuta sau un raspuns?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat tot netu' ce e ala "FOTVAL", cum nu am gasit nimic nu am ce raspuns sa-ti dau.

1 răspuns:
| ruben_5138 explică:

FOTbal nu fotval